3-FÁZOVÉ ZOŠTÍHĽOVANIE A TVAROVANIE POSTAVY

Pomocou ultrazvukovej kavitácie, rádiofrekvencie s lipolaserom a vákuovej rádiofrekvencie intenzívne odbúravame tuky v problematických partiách tela.


Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

1. fáza - Ultrazvuková kavitácia

Ultrazvuková kavitácia je najmodernejšou neinvazívnou alternatívou chirurgickej liposkucie a predstavuje účinný a predovšetkým bezbolestný spôsob boja proti tukovým vankúšikom a celulitíde. Táto metóda dokáže odbúravať telesný tuk a efektívne tvarovať postavu bez použitia ihiel a skalpela. Jej obrovskou výhodou je, že dokáže ubrať na centimetroch aj na miestach, kde žiadna diéta ani cvičenie nie sú účinné.

Počas ošetrenia sa po pokožke krúživými pohybmi prechádza masážnou hlavicou, ktorá pomocou koncentrovanej energie (KAVITY) v podkoží rozbíja membrány (rozrušuje steny) tukových buniek. Tie implodujú (zrútia sa do seba) a následne sa dostávajú do medzibunkového priestoru, odkiaľ sú lymfatickým systémom vyplavené z organizmu. Keďže táto energia je presne cielená, nedochádza k žiadnemu poškodeniu tkaniva ani pokožky. Metóda je vhodná na odstraňovanie lokálneho tuku a na zmierňovanie prejavov celulitídy,  či remodeláciu postavy.

2. fáza - Rádiofrekvencia s lipolaserom

Z hlavice sa do podkožia dostáva  sedempolárna rádiofrekvencia. Tá priamo pôsobí na kolagén v pokožke, ktorý obaľuje zhluky tukových buniek. Kolagén je narušený a pokožka sa vypína a nevzhľadné hrbolčeky miznú. Preto používame rádiofrekvenciu v kombinácii s lipolaserom, ktorý lokálne podporuje metabolizmus a odplavovanie škodlivín z tela, čím výrazne zvyšuje účinok samotnej kavitácie.

3. fáza - Vákuum s rádiofrekvenciou

Vákuum pôsobí tak, že nasáva pokožku, spôsobuje drenáž tukových buniek, stimuluje cievne zásobovanie. Technológia vákua výrazným spôsobom zlepšuje stav pokožky, ktorá sa naťahuje, podkožný tuk sa stáva terčom, čo vedie k zníženiu nahromadenej tukovej vrstvy, pomáha pri rozbíjaní tukových zásob v bunke a ich odplavovaní z tela.

Priebeh ošetrenia

1. V deň ošetrenia odporúčame zvýšiť príjem vody, polhodinu pred ošetrením vypiť cca 0,6 -0,8 litra vody.

2. Prvému ošetreniu predchádza konzultácia, meranie a prípadne aj fotografovanie problematických oblastí. Ďalšie meranie ošetrovaných partií robíme vždy pred nasledujúcim ošetrením, nikdy nie tesne po ošetrení.

3. Nasleduje 3-fázové ošetrenie vybraných oblastí (na jednom sedení ošetrujeme najviac dve oblasti).

4. Po ukončení ošetrenia, aj v dňoch medzi ošetreniami odporúčame dodržiavať pitný režim, telo potrebuje cca 48 hodín na vyplavenie toxínov a tukov z tela.

Výsledok ošetrenia vo veľkej miere závisí od schopnosti organizmu odbúrať uvoľnené tukové bunky cez lymfatický systém. Klienti preto absolvujú 3-fázové ošetrenie požadovaných partií, aby sa dosiahol požadovaný výsledok a aby bezprostredne potom lymfatický systém dokázal vyplaviť všetko nežiadúce z tela von.

Podľa stavu klienta odporúčame absolvovať 4 - 10 sedení, prvé 3-4 sedenia v odstupoch približne 4 dni, ďalšie sedenia v približne 7 - 10 dňových odstupoch.

Výsledky po 1 sedení: úbytok 1 až 4 cm podľa stavu klienta.


Cennik:

OŠETRENIE BRUCHA - procedúra trvá 60 minút

1 sedenie   60,- EUR

4 sedenia 200,- EUR


OŠETRENIE ZADOK A BOKY  - procedúra trvá 60 minút 

1 sedenie  60,- EUR

4 sedenia 200,- EUR


OŠETRENIE RUKY ALEBO LÝTKA - 
procedúra trvá cca 45 minút

1 sedenie 50,- EUR

4 sedenia 180,- EUR

 

OŠETRENIE PREDNEJ ALEBO ZADNEJ ČASTI STEHIEN - procedúra trvá 60 minút 

1 sedenie  60,- EUR

4 sedenia 200,- EUR