MEZOTERAPIA BIOREVITALIZÁCIA VITALINJEKTOROM

Prirodzené a celoplošné omladenie tváre, očného okolia, krku a dekoltu.

Lifting, hĺbková hydratácia, spevnenie, riešenie problematickej pokožky.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759  alebo si rezervujte termín online.

Cieľom ošetrenia je odstránenie známok starnutia spôsobených jednak mimikou a jednak úbytkom kyseliny hyalurónovej a znížením elasticity a pevnosti pokožky. To všetko pri zachovaní prirodzenosti vzhľadu.

Dodanie nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej spolu s vitamínmi, minerálmi, aminokyselinami a antioxidantami pôsobí na obnovu kolagénu a elastínu, teda zvyšuje pevnosť a elasticitu pokožky.

Používame iba kvalitné produkty značky RRS vyrobené a určené špeciálne na použitie vitalinjektorom a produkty SkinBooster Elravie s jemne zosieťovanou kyselinou hyalurónovou pre klientky vo veku 45+.

Špeciálne biorevitalizačné komplexy pomáhajú dosiahnuť výrazné omladenie pokožky, lifting, spevnenie a hydratáciu kože, zjemnenie vrások, zlepšenie vzhľadu očných kontúr, vrások okolo očí, tmavých kruhov, vzhľadu "unavených" očí, ako aj riešenie rôznych problémov (nežiadúce pigmentácie, jazvičky, akné...)

Priebeh ošetrenia

Biorevitalizačný komplex vybraný  podľa typu pleti a požadovaného účinku  sa aplikuje vitalinjektorom, teda mnohopočetnými vpichmi veľmi tenkými ihlami priamo do pokožky. Oblasť ošetrenia môže byť znecitlivená anestetickým krémom. Samotné ošetrenie trvá cca 20 minút. Na záver ošetrenia pleť upokojíme maskou s rýchlou regeneračnou schopnosťou.

Po ošetrení

Bezprostredne po ošetrení môže byť pleť červená, maličké vpichy môžu byť viditeľné. Doporučujeme nechať pleť aspoň 2-3 hodiny upokojiť, potom sa môže aplikovať mejkap. Týždeň sa vyhnite extrémnym teplotám (solárium, sauna, kryokomora) a v deň ošetrenia aj fyzickej záťaži. Na druhý deň môžete ísť pokojne do práce, ale napríklad spoločenskú akciu plánujte s odstupom niekoľkých dní. Najlepší účinok sa dostaví cca po 2-3 týždňoch – pleť je viditeľne hladšia, pevnejšia a žiarivejšia.

Frekvencia ošetrení

Kedykoľvek v priebehu roka pre vylepšenie a omladenie pleti, ale nie častejšie ako raz za 3 mesiace.

Kontraindikáce:

užívanie antibiotík, užívanie liekov na riedenie krvi, užívanie Retinol A na lekársky predpis, herpes zoster, akútne zápalové zmeny na koži, psoriáza, diabetes, zvýšená citlivosť kože, alergie na lokálne, povrchové anestetické krémy, ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy a dojčiace matky

Cenník (biorevitalizačné komplexy je možné aj kombinovať, v takom prípade bude cena dohodnutá ešte pred ošetrením):

Tvár (antiage účinky, hĺbková hydratácia)                         120,- EUR

Krk  (antiage účinky, hĺbková hydratácia)                         150,- EUR

Dekolt (antiage účinky, hĺbková hydratácia)                     200,- EUR

Lifting spodných kontúr a líc              120,- EUR

Oči - zlepšenie vzhľadu očných kontúr         80,- EUR

SkinBooster  - tvár (pre klientky 45+)            190,- EUR