MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA DERMAPEN

Ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácií.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759  alebo si rezervujte termín online.

Ošetrenie Dermapenom vyvolá „sebaobnovenie“ pokožky. Vlastný obranný mechanizmus kože vyplavuje rastové faktory, ktoré zvyšujú aktivitu kožných buniek a kolagénu. Nové kožné bunky zaplnia vpichy po ihličkách  a spevnia pokožku. 

V priebehu ošetrenia sa vzniknuté kanáliky po vpichu využívajú na vpravovanie účinných sér do hlbších vrstiev kože. Séra obsahujú kyselinu hyaluronovú, vitamíny a peptidy,  ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť, zosvetľujú pigmentáciu a spevňujú pokožku. 

Mezoterapia stimuluje tvorbu kolagénu, výrazne zlepšuje stav pleti a obnovuje mladistvý vzhľad. Spevňuje, hydratuje, revitalizuje tvár, krk, dekolt, chrbty rúk. Zjemňuje jazvy a strie a umožňuje transdermálnu aplikáciu krémov, sér a gélov.

Na vrásky, jazvy, akné, strie, celulitídu, vlasy. Znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Viditeľne znižuje zjazvenie, poškodenie slnkom a pigmentácie. Koža sa stáva silnejšie a zdravšia. Zvyšuje prenikanie kozmetických výrobkov do pokožky až o 400%.

DermaPen je zariadenie na ihlovú mezoterapiu. Vhodné na vykonávanie rozličných zákrokov na tele - na tvári, bruchu, zadku, stehnách, hlave atď. Dokonale odstraňuje odumretú vrchnú pokožku a zároveň stimuluje vlastný kolagén a elastín k regenerácii s minimálnou traumou kože. Pomáha odstraňovať vrásky, jazvy, strie (pajazvičky). Efekty sú vidieť už po prvej aplikácii!

Po ošetrení môžete mať nasledujúce vedľajšie účinky:

  • dočasné začervenanie ošetrovaného miesta
  • dočasný minimálny alebo mierny opuch ošetrovaného miesta
  • dočasné minimálne krvácanie
  • bolesť počas procedúry ( zmierňujeme aplikáciou anestetického krému)
  • miesto ošetrenia má zvýšenú citlivosť na slnečné žiarenie

Doba hojenia ošetrovaného miesta je od 7-14 dní, odporúčame v prvých dňoch aplikovať krém s panthenolom, kalciovú masť a v prípade slnečného počasia používať krém s ochranným faktorom 50+.

Ošetrenie sa môže v prípade potreby zopakovať  po zahojení, t.j. najskôr po 14 dňoch. Pri použití séra Estém stačí nasledujúce ošetrenie v prípade potreby po 30 dňoch, potom raz za 3-4 mesiace. 

CENNÍK  biorevitaliačné séra LARENS:

1 sedenie / tvár alebo krk alebo dekolt                  69,90 EUR                                                                                         Akcia 44,90 EUR

4 sedenia / tvár alebo krk alebo dekolt              249,90 EUR                                                                                       Akcia 169,90 EUR

CENNÍK sérum Estém pre náročnú pleť 45+, 50+, 60++:

1 sedenie / tvár alebo krk alebo dekolt                   120,- EUR  

Sérum s obsahom extraktu z kmeňových buniek. Viac info o produkte nájdete TU: 

Kontraindikáce:

užívanie antibiotík, užívanie liekov na riedenie krvi, užívanie Retinol A na lekársky predpis, herpes zoster, akútne zápalové zmeny na koži, psoriáza, diabetes, zvýšená citlivosť kože, alergie na lokálne, povrchové anestetické krémy, ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy a dojčiace matky