MEZOTERAPIA A BOTOX V JEDNOM

Kombinuje účinky mezoterapie a botoxu.

Prirodzené a celoplošné omladenie tváre, krku a dekoltu.

Cieľom ošetrenia je odstránenie známok starnutia spôsobených jednak mimikou a jednak úbytkom kyseliny hyalurónovej a znížením elasticity a pevnosti pokožky. To všetko pri zachovaní prirodzenosti vzhľadu.

Princíp ošetrenia

1.   Botulotoxín aplikovaný do kože umožňuje ovplyvniť časť svalových vlákien mimických svalov, ktoré sa upínajú do kože – výsledkom je jemne vyhladená pleť, efekt je prirodzenejší, ako keď sa botulotoxín aplikuje do svalu.

2.   Dodanie nezosieťovanej kyseliny hyalurónovej spolu s vitamínmi, minerálmi, aminokyselinami a antioxidantami pôsobí na obnovu kolagénu a elastínu, teda zvyšuje pevnosť a elasticitu pokožky.

Priebeh ošetrenia

Mezobotox je ideálny na omladenie tváre, krku a dekoltu. Roztok sa aplikuje vitalinjektorom, teda mnohopočetnými vpichmi veľmi tenkými ihlami priamo do pokožky. Oblasť ošetrenia môže byť znecitlivená anestetickým krémom. Samotné ošetrenie trvá cca 20 minút. Na záver ošetrenia pleť upokojíme sérom s rýchlou regeneračnou schopnosťou.


Po ošetrení

Bezprostredne po ošetrení môže byť pleť červená, maličké vpichy môžu byť viditeľné. Doporučujeme nechať pleť aspoň 2-3 hodiny upokojiť, potom sa môže aplikovať mejkap. Týždeň sa vyhnite extrémnym teplotám (solárium, sauna, kryokomora) a v deň ošetrenia aj fyzickej záťaži. Na druhý deň môžete ísť pokojne do práce, ale napríklad spoločenskú akciu plánujte s odstupom niekoľkých dní. Najlepší účinok sa dostaví cca po 2-3 týždňoch – pleť je viditeľne hladšia, pevnejšia a žiarivejšia.

Frekvencia ošetrení

Kedykoľvek v priebehu roka pre vylepšenie a omladenie pleti, ale nie častejšie ako raz za 3 mesiace.

Cenník

Tvár                         150,- EUR

Krk                          200,- EUR

Dekolt                     200,- EUR