MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA DERMAPEN

Ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácií.

Mezoterapia je metóda, pri ktorej sa do pokožky aplikuje kyselina hyalurónová, vitamíny a séra, ktoré zlepšujú elasticitu pokožky, vypínajú povädnuté časti tváre, rozjasňujú pleť, zosvetľujú pigmentáciu a spevňujú pokožku. Mezoterapia stimuluje tvorbu kolagénu, výrazne zlepšuje stav pleti a obnovuje mladistvý vzhľad. Spevňuje, hydratuje, revitalizuje tvár, krk, dekolt, chrbty rúk. Zjemňuje jazvy a strie a umožňuje transdermálnu aplikáciu krémov, sér a gélov.

MEZOTERAPIA/BIOREVITALIZÁCIA  DERMAPENOM

Na vrásky, jazvy, akné, strie, celulitídu, vlasy. Znižuje výskyt jemných liniek a vrások. Viditeľne znižuje zjazvenie, poškodenie slnkom a pigmentácie. Koža sa stáva silnejšie a zdravšia. Zvyšuje prenikanie kozmetických výrobkov do pokožky až o 400%.

DermaPen je zariadenie na ihlovú mezoterapiu. Vhodné na vykonávanie rozličných zákrokov na tele - na tvári, bruchu, zadku, stehnách, hlave atď. Dokonale odstraňuje odumretú vrchnú pokožku a zároveň stimuluje vlastný kolagén a elastín k regenerácii s minimálnou traumou kože. Pomáha odstraňovať vrásky, jazvy, strie (pajazvičky). Efekty sú vidieť už po prvej aplikácii!


Po ošetrení môžete mať nasledujúce vedľajšie účinky:

  • dočasné začervenanie ošetrovaného miesta
  • dočasný minimálny alebo mierny opuch ošetrovaného miesta
  • dočasné minimálne krvácanie
  • bolesť počas procedúry ( zmierňujeme aplikáciou anestetického krému)
  • miesto ošetrenia má zvýšenú citlivosť na slnečné žiarenie

Doba hojenia ošetrovaného miesta je od 7-14 dní, odporúčame v prvých dňoch aplikovať krém s panthenolom, kalciovú masť a v prípade slnečného počasia používať krém s ochranným faktorom 50+.

Ošetrenie sa môže v prípade potreby zopakovať  po zahojení, t.j. najskôr po 14 dňoch.1 sedenie                   69,90 EUR   

4 sedenia              249,90 EUR

Kontraindikáce:

užívanie antibiotík, užívanie liekov na riedenie krvi, užívanie Retinol A na lekársky predpis, herpes zoster, akútne zápalové zmeny na koži, psoriáza, diabetes, zvýšená citlivosť kože, alergie na lokálne, povrchové anestetické krémy, ošetrenie nie je vhodné pre tehotné ženy a dojčiace matky