DERMASTIR

DERMASTIR - svetová špička v oblasti anti-age kozmetiky

Ak hľadáte kozmetiku na vyhladenie vrások, mladistvejší vzhľad, okamžitý liftingový efekt, bieliace produkty, kozmetiku na problémovú pleť, skutočnú hydratáciu či dokonalú výživu pleti, tak ste ju práve našli a značku Dermastir si zamilujete :)

Šetrnosť a účinnosť krémov a sér v porovnaní s inými prípravkami potvrdzujú popredné umiestnenia na medzinárodných súťažiach.

V našom salóne organizujeme stretnutia DERMASTIR, na ktorých si môžete túto unikátnu kozmetiku vyskúšať na vlastnej pleti a poradíme Vám, ktoré produkty sú pre Vás vhodné.

Ak  máte záujem o individuálnu konzultáciu ku kozmetike DERMASTIR, pokojne zavolajte 0950 699 759 a dohodnite si s nami termín, ktorý Vám vyhovuje.


U nás v MyBeltempo máte jedinečnú možnosť zakúpiť pre Vaše denné a nočné ošetrenie luxusnú francúzsku kozmetiku DERMASTIR od spoločnosti Alta Care.

Unikátne prísady, ich koncentrácie v každom produkte a špeciálne vákuové obaly produktov robia z tejto značky svetovú špičku v obore anti-age kozmetiky.

Kozmetika DERMASTIR vďaka vzduchotesnému baleniu, ktoré chráni produkty pred teplom a slnečným svetlom, oxidáciou a kontamináciou z vonkajšieho prostredia a neobsahuje konzervačné látky a parabény , je vhodná pre všetky typy pleti vrátane veľmi citlivej a problematickej.