UTSUKUSY NECK LIFT  - BIOSTIMULÁCIA / LIFTING PODBRADKU, KRKU A DEKOLTU  

Japonské profesionálne kozmetické produkty  a procedúra UTSUKUSY NECK LIFT boli špeciálne vyvinuté pre  oblasť podbradku, krku a dekoltu  s vynikajúcou dermálnou toleranciou pre maximálnu terapeutickú účinnosť. Globálne omladenie krku, dekoltu a korekcia dvojitej brady s viditeľnými účinkami už po prvom sedení.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Spevňujúce a remodelačné ošetrenie na obnovenie definície a viditeľne hladkej a rovnomernej pleti.
• Koriguje vrásky a línie krku spôsobené zlým postavením.
• Napína a spevňuje celú oblasť krku, dekoltu a brady.
• Korekcia dvojitej brady.

Ošetrenie vytvára sieťovinu „druhej kože“ s liftingovým a vyhladzujúcim efektom, ktorá pomáha remodelovať oblasť krku, dekoltu a brady a vrátiť im ideálne napnutie.
Pleť vyzerá spevnená, vyhladená, rovnomerná a žiarivá.
Vhodné pre vegánov (bez zložiek živočíšneho pôvodu).

Pre čo najlepšie výsledky odporúčame absolvovať 4 - 5 sedení v intervale 7-10 dní a pre udržanie efektu procedúru absolvovať raz za 4-8 týždňov. V procedúre je zahrnuté:
čistenie pleti  / chemický peeling špeciálne určený na ochabnutú pleť v oblasti krku a dekoltu  / aplikácia séra  BIOLOGIC COCTAIL NECK  LIFT / microneedling pre hlboké zapracovanie séra do pokožky / maska na krk a dekolt NECK LIFT VEIL / fototerapia 20 min. / aplikácia  krému na krk a dekolt UTSUKUSY / aplikácia krému s ochranným faktorom SPF50 . 
 
Procedúra je príjemná a relaxačná, vhodná aj pre vegánov. 
CENNÍK ošetrenia / 1 procedúra v trvaní 75 min:
Lifting podbradok, krk a dekolt  / 1 sedenie      65,- EUR
Lifting podbradok, krk a dekolt  / 4 sedenia      220,-  EUR

KĽÚČOVÉ AKTÍVNE ZLOŽKY V PROFESIONÁLNYCH PRODUKTOCH UTSUKUSY NECK LIFT:

Hlavné aktívne zložky:
GLYCOLIFT je zmes kombinovaných biotechnologických polysacharidov s okamžitým sťahujúcim účinkom, spevňujúcim a dlhodobo pôsobiacim proti znečisteniu. Interaguje s niekoľkými typmi známych zložiek ako matricové koaktivátory, ako sú soli, glykoly a dioly, ako aj deriváty. Môže produkovať molekulárne preskupenie oligosacharidov a polysacharidov za vzniku polymérnych štruktúr s optimalizovanými reologickými vlastnosťami.

ALGISIUM Organický derivát kremíka kombinovaný s kyselinou manurónovou, ktorý sa získava z morských rias laminaria. Pôsobí pri reštrukturalizácii pokožky, stabilizuje a optimalizuje metabolickú aktivitu, umožňuje, aby sa organický kremík ľahko vstrebával do trojvrstvovej štruktúry pokožky a vyrovnával prirodzené straty.
SYN HYCAN je tripeptid, ktorý pomáha bojovať proti ochabnutiu tým, že zvyšuje obsah hyalurónanu v pokožke. Tento tripeptid tiež zvyšuje expresiu dekorínu a lumicanu, dvoch dôležitých proteoglykánov, ktoré podporujú tvorbu nových kolagénových vlákien, zvyšujú ich kvalitu a odolnosť, s remodelačným efektom.


INGREDIENTS: AQUA (WATER), PROPANEDIOL, METHYLSILANOL MANNURONATE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, TETRADECYL AMINOBUTYROYLVALYLAMINO BUTYRIC UREA TRIFLUOROACETATE, BIOSACCHARIDE GUM-4, MAGNESIUM CHLORIDE, ALGIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, CELLULOSE, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM ACETATE, SORBIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL, GLYCOL, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20.
CPNP Reference: 3894512.