UTSUKUSY CELÁ TVÁR – BIOSTIMULÁCIA / LIFTING / OMLADENIE / PROBLEMATICKÁ PLEŤ / POŠKODENÁ PLEŤ

Základným princípom vývoja japonsko-španielskej profesionálnej  kozmetiky UTSUKUSY  je dôraz na zdravie pokožky s rýchlym a  dlhodobým efektom.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Veľmi intenzívne Utsukusy procedúry na tvár sú zamerané na  starnúcu pleť, ochabnutú pokožku,  suchú pleť, vrásky, mastnú, problematickú  a aknóznu pleť, seboreu,  rozšírené póry, rozšírené žilky, pleť poškodenú slnkom, jazvičky, škvrny na tvári.

Spojenie chemických pílingov Utsukusy, microneedlingu a jedinečných „koktejlov“ zameraných na riešenie konkrétneho problému počas jednej procedúry,  pomáhajú rýchlo a efektívne dosiahnuť požadované výsledky. Výsledky: celkové omladenie pleti, regenerácia pokožky, výrazné  zlepšenie hydratácie, pevnosti a pružnosti pleti, remodelácia a spevnenie kontúr/oválu tváre, redukcia vrások, regulácia tvorby mazu, liečba zápalových ložísk a akné, zmenšenie rozšírených pórov, zjemnenie jazvičiek, zosvetlenie pleti, redukcia pigmentových škvŕn.Pre čo najlepšie výsledky odporúčame absolvovať 2 - 5 sedení v intervale 7-14 dní a pre udržanie efektu procedúru absolvovať raz za 4-8 týždňov.

V procedúre je zahrnuté:
čistenie pleti  / chemický peeling špeciálne určený na typ pleti / aplikácia koktejlu podľa typu pleti a požadovaného výsledku / microneedling pre hlboké zapracovanie séra do pokožky / maska na tvár  / fototerapia 20 min. / aplikácia hydratačného  krému / aplikácia krému s ochranným faktorom SPF50 . 
 
Procedúra je príjemná a relaxačná, vhodná aj pre vegánov. 
CENNÍK ošetrenia / 1 prodedúra v trvaní 75 min:
Procedúra celá tvár / 1 sedenie      65,- EUR
Procedúra celá tvár / 4 sedenia      220,-  EUR

Výrobky a vyvinuté procedúry  sú určené výlučne pre kozmetické a estetické centrá.
100% ÚČINNÉ, 100% BEZPEČNÉ, 100% EFEKTÍVNE a vhodné aj pre vegánov.

Účinnosť sortimentu výrobkov bola testovaná a preukázaná testami vykonanými v nezávislom laboratóriu.

COLLAGEN COCTAIL:  regenerácia pokožky, predefinovanie-spevnenie tvárového oválu, korekcia a prevencia vrások, super-hydratačný . S intenzívnym spevňujúcim účinkom na obnovu pevnosti pokožky a proti starnutiu na tvári.

AGEKILLING - BOTOX LIKE COCKTAIL: sterilné sérum Age Killer obsahuje 4 % aktívnej zložky Syn-ake® a 2 % Argireline®.
Syn-ake ® a Argireline ® spôsobujú svalovú relaxáciu – redukujú drobné vrásky a mimické linky. Výsledkom je mladšia a pevnejšia pleť.
 Šetrná alternatíva botulotoxínu, ktorá nespôsobuje úplné ochrnutie svalstva, ale vedie k uvoľneniu svalstva, čiže tvár nevyzerá ako maska, ale je prirodzene omladená.

FIRMING COCTAIL:  Na ochabnutú pokožku-Prevencia starnutia-Tonizácia kožného tkaniva. Navracia pevnosť tkanivám, ktoré prechádzajú procesom starnutia, a účinne pôsobí proti ochabnutiu.
ZLOŽENIE:
• 2 % kmeňových buniek jablka
• 0,4 % arganových kmeňových buniek

OILY SKIN COCKTAIL: na mastnú pleť - Akné - Problematickú pleť. Koncentrát na mastnú a/alebo aknóznu pleť a na intenzívne ošetrenie pokožky náchylnej na akné a seboreu. Pôsobí na rôzne faktory predisponujúce mastnú a/alebo aknóznu pleť. Jeho zložky pôsobia v jedinečnej synergii, poskytujú čistotu a integrálnu obnovu aknóznej a seboroickej pokožky.

ZLOŽENIE: 5 % SEBUSTOP, 4 % NIACÍNAMIDU (forma vitamínu B3 – liečba akné, rosacea, ekzémy, proti starnutiu – prevencia a zároveň liečba poškodenia napr. slnkom)

PLACENT.5 COCKTAIL: Zmes epidermálnych rastových faktorov rastlinného pôvodu podobných placente, biostimulant, regenerátor a liečiteľ. Odporúča sa pre všetky štádiá pleti, najmä poškodenú, s nedokonalosťami (nedávne stopy po akné, škvrny, jazvy), proti praskaniu žiliek (telengiektázie) a starnúcu pleť. Starostlivosť o vrásky.Vplyv na obnovu fosfolipidového profilu v pokožke.
Angiogénny účinok- posilňuje cievne steny, účinok proti žilkám. Stimulácia regenerácie pokožky. 

BITAMINSHI DEPIGMENTÁCIA: Ultra koncentrované biologické sérum, ktoré redukuje, zabraňuje vzniku škvŕn a má bieliaci účinok. 

VITAMÍN C : Pôsobí na počiatočné mechanizmy pigmentácie, zníženie melanogénnej aktivity a následne kožných škvŕn

MELAVOID: Pôsobí na fázy metabolizmu melanínu, znižuje počet a intenzitu škvŕn súčasne, rovnomerne zosvetľuje tón pleti

DEPIGMENTATING COCTAIL:  Silná kombinácia účinných látok s bieliacim účinkom, ktorá koriguje poruchy pigmentácie a má antioxidačný účinok. Jeho zloženie, ktoré inhibuje tyrozinázu, zastavuje syntézu melanínu, pozoruhodne vyrovnáva tón pleti a vracia jej žiarivosť a vitalitu.