UTSUKUSY CELÁ TVÁR – LIFTING / OMLADENIE / PROBLEMATICKÁ PLEŤ / POŠKODENÁ PLEŤ

Základným princípom vývoja japonsko-španielskej profesionálnej  kozmetiky UTSUKUSY  je dôraz na zdravie pokožky s rýchlym a  dlhodobým efektom.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Veľmi intenzívne Utsukusy procedúry na tvár sú zamerané na  starnúcu pleť, ochabnutú pokožku,  suchú pleť, vrásky, mastnú, problematickú  a aknóznu pleť, seboreu,  rozšírené póry, rozšírené žilky, pleť poškodenú slnkom, jazvičky, škvrny na tvári.

Spojenie chemických pílingov Utsukusy, microneedlingu a jedinečných „koktejlov“ zameraných na riešenie konkrétneho problému počas jednej procedúry,  pomáhajú rýchlo a efektívne dosiahnuť požadované výsledky. 


Výsledky: celkové omladenie pleti, regenerácia pokožky, výrazné  zlepšenie hydratácie, pevnosti a pružnosti pleti, remodelácia a spevnenie kontúr/oválu tváre, redukcia vrások, regulácia tvorby mazu, liečba zápalových ložísk a akné, zmenšenie rozšírených pórov, zjemnenie jazvičiek a pigmentácií.
Pre čo najlepšie výsledky odporúčame absolvovať 2 - 5 sedení v intervale 7-14 dní a pre udržanie efektu procedúru absolvovať raz za 4-8 týždňov.

V procedúre je zahrnuté:
čistenie pleti  / chemický peeling špeciálne určený na typ pleti / aplikácia koktejlu podľa typu pleti a požadovaného výsledku / microneedling pre hlboké zapracovanie séra do pokožky / maska na tvár  / fototerapia 20 min. / aplikácia hydratačného  krému / aplikácia krému s ochranným faktorom SPF50 . 
 
Procedúra je príjemná a relaxačná, vhodná aj pre vegánov. 
CENNÍK ošetrenia / 1 prodedúra v trvaní 75 min:
Procedúra celá tvár / 1 sedenie      65,- EUR
Procedúra celá tvár / 4 sedenia      220,-  EUR

Výrobky a vyvinuté procedúry  sú určené výlučne pre kozmetické a estetické centrá.
100% ÚČINNÉ, 100% BEZPEČNÉ, 100% EFEKTÍVNE a vhodné aj pre vegánov.

Účinnosť sortimentu výrobkov bola testovaná a preukázaná testami vykonanými v nezávislom laboratóriu.