HIFU 3D - LIFTING TVÁRE (ULTHERAPIA)

Lifting bez skalpela fokusovanou ultrazvukovou metódou HIFU 3D na omladzovanie, ktorá vyzdvihne obočie, rozžiari pohľad či pozdvihne padnuté líca a zlepší pleť prirodzene, bez chirurgického zákroku. Zahŕňa spevnenie ovisnutej pokožky, lifting, úbytok vrások a prejasnenie rysov tváre. Tvorba nového kolagénu v podkoží spôsobí aj celkové spomalenie starnutia.

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759  alebo si rezervujte termín online.

Prístroj HIFU 3D je  zdokonalená verzia veľmi úspešného predchodcu. Umožňuje lepšie a dokonalejšie nastavenie jednotlivých parametrov a zároveň umožňuje vykonať až 11 línií na jedno priloženie nadstavca, čo urýchľuje a spresňuje výkon ošetrenia. 

Prístroj s technológiou HIFU Lifting bez skalpela bol pôvodne vyvinutý pre liečbu nádorových ochorení. Je založený na HIFU - High Intensity Focused Ultrasound, čo znamená vysoko fokusovaný ultrazvukový systém pre pokožku.

Prístroj HIFU vďaka tejto technológii dokáže zobraziť detailný obraz vnútornej štruktúry Vašej pokožky s geometrickou presnosťou. Inak povedané, vďaka tejto technológii "vidíme pod pokožku" a dokážeme presne zamerať ošetrenie až do hĺbky 4,5 mm. HIFU spôsobuje celkové omladenie pokožky s dlhodobým efektom už po jednom ošetrení.

PRINCÍP OŠETRENIA

Prístroj vygeneruje ultrazvukovú energiu a prenesie ju do cieľových tkanív. Energia z tohto prístroja dokáže pôsobiť ako na dermis, tak aj do vrstvy SMAS (väzivové svalové tkanivo pod dermis) a ošetruje tak pokožku nielen na jej povrchu, ale komplexne a do hĺbky.

HIFU vysiela vlny - cielené impulzy do hĺbky 1,5 - 3,0 - 4,5 mm pod pokožku, kde pôsobí v rovnakej vrstve ako pri chirurgickom zákroku. Pokožka reaguje tak, že sa v nej začne vytvárať nový kolagén a pleť sa viditeľne vypína a spevňuje. Tvorba kolagénu prebieha aj po zákroku. Ošetrenie sa vykonáva bez poškodenia povrchu pokožky , a tým patrí Hifu Ultherapy k najúčinnejším v oblasti neinvazívnych ošetrení. Výsledky z ošetrenia pretrvávajú niekoľko rokov.

Prvé výsledky sú viditeľné približne 2-3 mesiace po ošetrení, tvorba kolagénu však pokračuje a ďalšie výsledky liftingového efektu "prichádzajú" ešte 4-6 mesiacov po zákroku.

V závislosti od stavu pleti a veku klienta odporúčame pre čo najlepšie výsledky absolvovať 1-3 ošetrenia v priebehu cca 6 mesiacov. (pri prípadnom druhom a treťom ošetrení v priebehu 6 mesiacov poskytujeme zľavy vo výške 15% - 20%).  

Pre spomalenie starnutia a udržanie tvorby kolagénu, odporúčame absolvovať ďalšie ošetrenie o 12-18 mesiacov.

Kontraindikácie / ošetrenie nesmiete podstúpiť, ak máte:

  • kardiostimulátor a kovové časti v tele
  • poruchy zrážanlivosti krvi
  • tehotenstvo, dojčenie
  • diabetes
  • onkologické ochorenia
  • zápalové ochorenia v mieste ošetrenia
  • herpes , iné aktívne infekcie , AIDS a HIV
  • epilepsia a iné neurologické poruchy
  • ekzém a tetovanie v mieste ošetrenia
  • nedávne aplikácie botoxu alebo kyseliny hyalurónovej (v mieste ošetrenia)

CENNÍK:

Konzultácia je vždy zdarma, aj v prípade, že ošetrenie neabsolvujete. 

Čelo a očné okolie                        199,- EUR        (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Líca                                                   249,- EUR        (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Spodné kontúry a podbradok                                 199,- EUR              (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)  

Líca, spodné kontúry a podbradok               439,- EUR              (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Celá tvár, spodné kontúry a podbradok                599,- EUR                 (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Krk, spodné kontúry a podbradok                 439,- EUR              (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Krk                              249,- EUR              (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)

Dekolt                                  199,- EUR               (2. sedenie zľava 15%, 3.sedenie zľava 20%)