MANIKÚRA , GÉLLAK,  GÉLOVÉ NECHTY A NECHTOVÝ DIZAJN

Rozžiarte svoje ruky a nechty  zdravým vzhľadom, krásnymi farbami, vzormi  a perfektným tvarom. Vaše nechty Vám upravíme podľa Vašich predstáv alebo Vám poradíme, ktorý druh manikúry je pre Vás najvhodnejší.  

Pre objednanie na procedúru alebo na konzultáciu zdarma volajte 0950 699 759 alebo si rezervujte termín online.

Používame iba profesionálne a certifikované materiály a nástroje najvyššej kvality, aby sme zaručili bezpečnosť  a šetrné zaobchádzanie s Vašimi rukami a nechtami. 
Manikúra počas kozmetickej procedúry - 30 - 60 min.     Cena od 15,- EUR do 20,- EUR
Počas Vašej kozmetickej procedúry Vám urobíme podľa Vášho výberu suchú, mokrú, wellness alebo japonskú manikúru. 

Suchá manikúra - 30 - 60 min.   Cena 15,- EUR
Ide o klasickú manikúru kde sa nechty sa upravia pilníkom do požadovaného tvaru a dĺžky. Zatlačíme prerastenú nechtovú kožičku (kutikulu) a nechty vyleštíme. V prípade potreby pred zatlačením kutikuly podávame zmäkčujúci prípravok. (Po tomto kroku vykonávame masáž) Na záver ošetríme kožičku v okolí nechtov olejčekom a ruky nakrémujeme. Bez lakovania.  
Mokrá manikúra - 45 - 60 min.   Cena 15,- EUR
Ide o klasickú manikúru kde sa nechty sa upravia pilníkom do požadovaného tvaru a dĺžky. Po upravení nechtov nechty namočíme do kúpeľa. Po kúpeli zatlačíme prerastenú nechtovú kožičku (kutikulu). (Po tomto kroku vykonávame masáž) a následne už len vyleštíme nechty. Na záver ošetríme kožičku v okolí nechtov olejčekom a ruky nakrémujeme. Bez lakovania.
Japonská manikúra - 30 - 60 min.     Cena 18,- EUR  
Ošetrenie nechtov vyživujúcou kúrou ktorá obsahuje zmes minerálov a vitamínov. Aplikuje sa bentonitová pasta, ktorá odstraňuje ryhovanie a nerovnosti nechtu. Bentonit je prírodná hornina, ktorá sa skladá z kremíka a ošetrujúcich lipidov. Následne sa aplikuje vysokovýživný prášok z parafínov a včelieho vosku obohatený o vitamíny A, H, E a provitamín B5. Po ošetrení sú nechty pevné a lesklé. 
Pre celkové zlepšienie stavu vlastných nechtov odporúčame absolvovať raz mesačne. 

Wellness manikúra - 60 min.   Cena 20,- EUR
Ide o spojenie mokrej manikúry s relaxačnými a ošetrujúcimi procedúrami ako sú peeling rúk, regeneračná maska na ruky, masáž rúk a predlaktia a hydratačný krém.

Gellak - do 90min     Cena 25,- EUR (jednofarebné)
Vykonanie kombinovanej prístrojovej manikúry, odstránenie starého materiálu, vyrovnanie nechtového lôžka bázou podľa individuálnej potreby klienta, prípadne oprava/dorobenie zlomeného nechtu, lakovanie gel lakom príp. nail art. Na záver aplikovanie olejčeka na okolie nechtu a krému na ruky.   (Extra príplatky: Francúzska manikúra - plus 15 min, Nail art - čas individuálne, oprava nechtu polygélom)
Gélové nechty - 90 - 120 min. podľa dĺžky   Cena 30,- EUR (krátke, stredné, jednofarebné)
Vykonanie kombinovanej strojovej manikúry, odstránenie starého materiálu, vyrovnanie a spevnenie nechtového lôžka pomocou gélu, dorobenie/oprava nechtov. Nanesenie farebného gélu príp. nail art. Na záver aplikovanie olejčeka na okolie nechtu a krému na ruky. (Extra príplatky: Francúzska manikúra - plus 15 min, Nail art - čas individuálne, oprava nechtu polygélom)
Predĺženie nechtov gélom - 120min     Cena 35,- EUR (krátke, stredné, jednofarebné)
Vykonanie prístrojovej manikúry. Predĺženie nechtov gélom pomocou šablón. Vytvarovanie a spevnenie nechtu pomocou gélu. Nanesenie farebného gélu príp. nail art. Na záver aplikovanie olejčeka na okolie nechtu a krému na ruky.  (Extra príplatky: Francúzska manikúra - plus 15 min, Nail art - čas individuálne, oprava nechtu polygélom)
Extra príplatky
Lakovanie klasickým lakom - 5,- EUR
Francúzska manikúra, babyboomer, ombre - plus 15 min.  - 5,- EUR
Nail art - individuálne cena od 1,- do 5,- EUR / 1 necht
Oprava nechtu polygélom v cene